| Expressions a întrebat:

Salut, care sunt cele mai de incredere site-uri de unde pot sa imi cumpar un laptop?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Eu am doua laptopuri cumparate online, unul de pe evomag si unul de pe pcgarage. La cel luat de la pc garage se stricase ceva la alimentare si nu mai pornea si am sunat la garantie si in 24 ore mi-au trimis curierul si intr-o saptamana s-a intors reparat(acela il foloseste fratele meu si a reusit sa topeasca ceva pe placa de baza). O prietena de a mea si l-a luat de la eMAG, nu a fost nici o problema. In ambele cazuri am ales plata ramburs la curier.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine cumpara din magazin.Oricare.Il poti proba.

| CinevaNou a răspuns:

Niciodata cel.ro http://www. price.ro/cel.ro-reviews

| Otto2014 a răspuns:

Emag-de aici am tableta
Altex-de aici am telefonul

| Daniel_Pătru_1997 a răspuns:

Poti cumpara de pe Emag si de pe cel.ro

| andreyutu23 a răspuns:

Olx

| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a răspuns:

Cumpara de pe eMAG e foarte de incredere eu de acolo am cumparat mouse tastatura casti et c si cu garantia sunt foarte de treaba iti dau bani inapoi mereu daca se strica cv la ele si sunt in garantie

| TheBest813 a răspuns:

Emag
Ebay
Amazon
PCgarage
Cel

| Expressions explică (pentru TheBest813):

Ebay si Amazon trimit produse si in Romania?