| Lexi888 a întrebat:

Care telefon e mai bun Samsung galaxi s4 Sau Samsung galaxi note 3? Vreau sa imi iau unul dintre ele.deci aștept păreri.

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, ca si configuratie e mai bun galaxy note 3, dar degeaba ca e cat o tableta, gandeste-te are 15 cm inaltime si 8 in latime, e foarte inconfortabil de tinut dupa tine, nici nu stiu daca incape in orice fel de buzunar, dar oricum daca te asezi cu el in buzunar ai sanse sa iti plezneasca buzunarul sau sa il indoi si in afara de inconfortabil de tinut in mana, gandeste-te cum arati cu el la ureche vorbind! Eu iti recomand S4, e frumos, are ecran mare de 5 inch care e mai mult decat suficient pentru nevoile de zi cu zi si e plin de chestii misto prin el! Si sa nu mai zic ca e diferenta intre ele de aproape 1000 de lei! Iti las mai jos un link cu pareri despre telefon de la alti proprietari!
http://bit.ly/170YqyN

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice telefon este bun în funcție de nevoile fiecare de comunicare!
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Note 3 e phablet, S4 e smartphone. Daca nu te deranjeaza marimea si vrei sa stai mai mult pe net, sa te joci, eventual sa vizualizezi/editezi documente, mergi pe Note 3 fara sa te mai gindesti. Daca vrei doar un telefon mai fitos cu care in principal sa vorbesti, ia S4.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Eu iti recomand Samsung Galaxy S4
Deorece e unu din cele mai bune telefone posibile.

| IoNuTz6666 a răspuns:

Salut eu spun ca s4 are un coleg din clasa deci acel telefon e realitatea nu glm jocurile zici ca chiar esti acolo.

| KillerDanut a răspuns:

Toate telefoanele din gama Note sunt variantele imbunatatite si marite ale celor din gama S. Dintre cele 2 telefoane, cu destul de mult mai bun este Note 3. Asta daca astepti pana apare si in Romania. Acum, alegerea e a ta. Sper ca ti-am fost de ajutor. big grin

| Merri a răspuns:

Cel mai bun este Samsung galaxy s4!