| Cybe3r a întrebat:

Salut, caut o pereche de casti pentru telefon de calitate audio buna si nu stiu ce sa imi iau. In afara de Beats sau Bose ca is exagerate la pret cl. Ceva la 150 ron max

Răspuns Câştigător
| Saske96 a răspuns:

...D2TNLMBBM/ Sunt foarte bune.

| Cybe3r explică (pentru Saske96):

Is stas astea mi.au ajuns azi au un bass gros echilibrate bine si nu auzi nimic daca le lasi in urechi fara muzica.Ms de sfat.

6 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Sennheiser,firma cunoscuta pentru calitate.
https://www.emag.ro/......E0S30BBBM/

| Anonim9114562123 a răspuns:

Https://altex.ro/......-albastru/
Sunt Bluetooth, si sunt printre cele mai ieftine, pentru ca sunt foarte scumpe castile pentru telefon (din pacate), dar pentru 150 de lei ti le recomand.

| LiviuYOO a răspuns:

Sennheiser CX 300 II, le am de 2 ani jumate

| 10Tenten10 a răspuns:

Iti recomand castile Samsung de la Altex. Sunt foarte bune, gasesti in multe culori si ai buton ca sa schmbi melodia si pentru reglat sunetul.
https://altex.ro/......4/samsung/