| AlexCristi97 a întrebat:

Caut sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce.
Pret: 1000 lei +-200lei
Vreau sa imi mearga aplicatiile bine si sa pot face multi-tasking si trecere rapida intre taburi de internet, calendar, galerie, editor de text.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostie sa dai 2000 lei pe un telefon, i ati unul pana in 1000 lei e suficient.

| AlexCristi97 explică (pentru CristiDinBucuresti):

1000 +-200 inseamna ca intre 800 si 1200 de lei.

| mentholinks a răspuns:

Eu am xperia xa si se misca foarte bine. Recomand.

| flixbuster a răspuns:

Xiaomi MI A1: http://www.evomag.ro/......01751.html

Daca nu ai auzit pana acum de Android One, ar fi timpul: http://www.android.com/one/

| vidiinho a răspuns:

Mergi fara doar si poate pe xiaomi mi a1 recomandat de golegul de mai sus, l-am testat personal acest telefon (varianta neagra cu rosu) se misca exceptional de bine, fluent printre aplicatii, camerele sunt foarte ok, nu profesionale...ca pana la urma e un telefon, dar n-am nimic impotriva la acest pret. Sunetul este decent si destul de clar, am ascultat muzica pe Youtube intr-un mediu destul de galagios (persoane vorbind, muzica in magazin) si tot se auzea destul de clar si tare, iar pe mine unul Android-ul stock ma da pe spate prin simplitatea si fluiditatea lui. Ma gandesc serios la acest terminal ca urmatorul telefon, daca nu apare m1 a2 pana atunci