| Cata503 a întrebat:

Salut,caut si eu o firma in Constanta care vinde accesorii, casete, etc..pentru camere video(sau care repara). Intreb pentru ca am nevoie de o caseta de curatare pentru camera(Sony DCR-PC109E).Dau funda...

Răspuns Câştigător
| lucab a răspuns:

Poti curata tu singur capul de redare/inregistrare al camerei folosind alcool, nu din acela medicinal. Daca pastilele nu sunt defecte ci doar murdare nu o sa mai trebuiasca sa cumperi nici o caseta.Foloseste un betigas de urechi fara a apasa prea tare! succes!

| Cata503 explică (pentru lucab):

Acuma nu mai am nevoie, dar mersi, macar de acuma stiu ce trebuie sa fac big grin.

1 răspuns: