| bibi5961 a întrebat:

ce aparat foto dslr in jurul a 1400 lei mi-ati recomanda? am vazut ca sunt ceva reduceri si as vrea sa-mi iau. dau funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| Blackmetalhead a răspuns:

Depinde. body singur sau si cu obiectiv? pentru. body ai putea cauta un d3200 si pentru. obiectiv banuiesc ca daca nu esti profesionist unul cu distanta focala 18-55 mm. Gasesti oferte de dslr d3200 cu obiectiv 18-55 mm cu 1.499 de lei

| bibi5961 explică (pentru Blackmetalhead):

Da, am omis lucrul asta, vreau cu tot cu obiectiv happy multumesc de precizare si de info