| Caddyi a întrebat:

Ce comanda imi trebuie pentru a se stinge laptopul dupa 1 ora? Stiu ca trebuie sa intru in bara de start, apoi intru in " cmd " si scriu " shutdown ", dar nu stiu mai departe! Dau funda primului raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Http://www.programecalculator.ro/......-programe/
Aici ai explicatia exacta pentru problema ta, nu are rost sa dau copy paste pretinzand ca ti-am scris eu :D.Bafta!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca acest programel si vei vedea ce simplu poti sa inchizi cand vrei si multe altele poti face cu el :MF Shutdown Manager! Bafta!

| Caddyi explică (pentru lpavel):

Dar nu e mai bine sa-mi spui comanda pentru a-l inchide din cmd?

| Caddyi explică (pentru Epigonul):

Multumeeeeeeeeesc! Asta e raspunsul care-mi trebuieee!batting eyelashes

| Epigonul a răspuns (pentru Caddyi):

Ma bucur sa aud asta, cu placere!

| Epigonul a răspuns (pentru Caddyi):

Http://www.programecalculator.ro/......-programe/
Aici ai explicatia exacta pentru problema ta, nu are rost sa dau copy paste pretinzand ca ti-am scris eu :D.Bafta!