| boss97 a întrebat:

Salut.Ce credeti despre sistemul de operare LINUX MINT?

4 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

E bun pentru cei satuli de w. totusi recomand linux in stare pura sau ubuntuwinking

| AlexandruTeodor a răspuns:

O parere foarte buna, l-am folosit cateva luni si sincer chiar am fost multumit, foloseste destul de mult din procesor dar ruleaza perfect cu programe de genu' VirtualBox sau PlayOnLinux. Dar iti recomand Ubuntu : http://www.ubuntu.com/download/desktop (13.10).
Daca ai probleme legate de Ubuntu poti sa sa ma intrebi pe privat, raspund la absolut orice.

| WhiteEvil37 a răspuns:

E mai praf ca ubutu..nu recomand!

| KulcsarT a răspuns:

Ii prost.