| cooldreams a întrebat:

Ce e asa de special la o tableta (de orice marca)? Pare mai mult un hibrid dintre un IPhone, o camera foto si un laptop. La ce as putea folosi tableta, pana la urma? big grin

5 răspunsuri:
| cooldreams explică:

Asa, si sa inteleg ca e mai utila o tableta decat un laptop? big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tableta o folosesti cand ai vrea sa ai un PC(Calculator Normal) dar nu ai vrea sa cari priza, monitorul, tastatura, mausu dupa tine la sedinte, sau mai stiu eu pe unde, tableta este un mini laptop, are procesor, memorie ram, poti juca jocuri pe ea, face poze, umbli pe net, scrii o carte, chestii de genul acesta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tot ce poate face.laughing
e mai mult shik decat utila, toti incearca sa fie destepti.

| DimLight a răspuns:

La ce folosesti si un telefon gen iphon sau un ipod doar ca ai ecran mai mare deci la ce iti trebuie un ecran mai mare in primul rand... doar ca de pe tableta nu poti suna ca de pe telefon.