| Dany012 a întrebat:

Salut,ce extensie trebuie sa aiba un video pentru un mp3? Am un mp3 player pot baga si video/imagini/jocuri, dar video nu stiu ce extensie, ma puteti ajuta va rog?

6 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare.Daca este doar mp3 player, e strict pentru fisiere audio. Daca playerul suporta si mpeg4 (mp4) atunci te-ai scos, poti sa redai si fisiere video cu extensia.mp4 sau (eventual).avi Succes!

| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa fie "Mp4" sau "Avi"

| MenInShadow a răspuns:

Mpg4 pardonhappy

| gabryelm3 a răspuns:

Mp4 cred, poate merge si avi insa cu Mpeg 4 ar trebui sa mearga fara probleme.

| thechangeman a răspuns:

Eu un converter special

| xyz2012 a răspuns:

Incearca si formatul 3gpp.