| maricanelu a întrebat:

Ce-i de facut in cazul in care am un notebook Asus x58c si nu-mi mai intra in bios. Apas pe butonul de pornire, porneste dar nu-mi afiseaza nimic si merge dvd-rw in gol, ca am bagat un cd butabil si nu vrea nici sa-l citeasca. Exista vreo combinatie de taste ca sa o ia din loc? Aveam windows 7 pe el.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In caz ca la restart nu iti apare un buton sa intri in bios e complicata treaba, consulta un informatician.