| Elena_Cornea_1981 a întrebat:

Salut ce inseamna SMS Comoros? Dau funda!
Mersi, anticipat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai primit un astfel de sms, el a fost trimis printr-un serviciu online gratuit (spun ei). E o pagina web pe care introduci mesajul si numerele de telefon mobil catre care vrei sa scrii si astfel expediezi fara costuri mesaje catre persoanele dorite.
Nu stiu care e intentia celui care gestioneaza site-ul si nu pot garanta personal functionalitatea serviciului, dar se promit atat expedieri de mesaje nationale, cat si internationale.