| Andreea313131 a întrebat:

Salut, ce jocuri mmorpg gen metin2, wow, aion stiti? cel mai bun joc are fundita big grin

10 răspunsuri:
| NOname12212 a răspuns:

Incearca Battleforge... funda?happy

| Bєshka a răspuns:

LeagueOfLegends

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Cabal

| lologfo a răspuns:

INCEARCA JADE DYNASTY.i super funda?

| numeleastanuepublic a răspuns:

Incearca 4 story

| Mary99 a răspuns:

4story gx global ro diablo cabal legue on legends funda big grin

| RobitzZzul a răspuns:

Incearca 4story
mie cel putin imi place fff mult deja am ajuns cu 2 caractere la lvl maxim( 90 )
funda?

| owtactrl123 a răspuns:

Noul client SonyMt2 - Winter Holiday a fost adăugat!
Intră acum şi distrează-te împreună cu prietenii tăi, în timp ce te bucuri de noul design de iarnă, ce include costume şi mounturi specifice acestei sărbători, multe cadouri şi o mapă specială dedicată evenimentului de Crăciun!
Te lăsăm pe tine să descoperi mai multe, accesând http://sonymt2.ro/sv/descarcari!
Echipa SonyMt2 îţi urează sărbători fericite!

| Bogdan_Lupse_1993 a răspuns:

Http://atlantica.nexon.net/
Incerca aici eu am jucat jocul cam 4-5 luni e destul de complex grafica excelenta nu se compara cu metin;)