| gabi1198 a întrebat:

Ce jocuri si aplicatii imi recomandati pentru Vodafone 858 smart? Daca se poate si un review. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ARMANYxxx a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si am tot cautat si uite ce aplicatii ti-as zice sa bagi :

3gwtachdog-este pentru a vedea cat ai vorbit, cat MB in internet mai ai cate sms, minute etc.Pe scrut nu trebuie sa mai dai la 123.

Avast! Mobile: Este un anti virus foarte bun.

Batery defender: Iti creste durata bataerie cu 2-3 zile da depind esi cate tii deschise pe el, si iti arata cat la % mai ai.

Eu tias mai spune sa descarci un Wallpaper este un Galaxy S3 Dandelion are acea papadie si merge perfect.

GO Wether: este o aplicatie care arata vremea, ora, etc.Trebuie internet la ea dar daca ai wirles este perfect.

Cateva jocuri: Diamond Blast, Jeweles, Angry Birds, si fruit ninja.

Toate aceste aplicatii le am de pe market. FUNDOII!

4 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

Driver san fracisco, angry birds, fruit ninja... cauta pe android games room (eu de acolo imi iau jocurile) talking tom cat, drawing, picsArt

| john1008 a răspuns:

Gabi1198 nu sti am si eu acelasi telefon si nu stiu ce are ca nu pot sa imi instalez jocuri numai pana in 8MB si la tine e la fel si am memorie.

| Nume2 a răspuns (pentru john1008):

Ma eu am acelasi telefon si majoritate jocurilor sunt de peste 20MB si nu am probleme cu jocurile...deci cred ca e de undeva din setari (eu mai am si card la telofon dar jocurile le instalez pe memoria telefonului)