| Wo0W a întrebat:

Salut ce parere aveti de Allview A5 Quad pe net am vazut ca se misca bine acum astept si parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Se misca bine, camera e buna, nu se blocheaza decat daca il supraincarci cu aplicatii, dar poti evita asta folosind un card de meorie. Raportul calitate-pret e bun.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sotia mea are unul si e super ok! Are memoria putin cam mica, da pui card si muti aplicatiile pe card. Dar sa iei unul clasa 6, sa se miste bine! Arata bine si ca design. Vine cu folie de protectie, capac de spate de rezerva in alta culoare, daca vrei sa ti-l schimbi si husa de protectie!

| mirunahuidhjs a răspuns:

Este destul de bun! Am o prietenă care are telefonul acesta şi îi merge bine, se mişcă bine, pozele ies bine... este un telefon foarte bun.