| danina a întrebat:

Ce parere aveti despretelefoanele HTC? tine bateria? sunt rezistente?

4 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Sunt misto, dar sunt cam scumpe. carcasa e din metal la multe modele. bateria nu am idee cam cat ar tine pentru ca am avut de-a face doar cu telefoane hackuite. am un coleg de are un hd2 si ii tine procesorul la 1. 5ghz. bateria tine cam 2zile asa in functie de modificarile pe care i le faci(kernel, custom rom, etc)

| seen a răspuns:

Parerea mea : life is fun whit HTC mosly whit HTC desire hd baterie viata scurta 2 zile utilizare standard networking doar 1 zi daca o apuci si pe aia

| Funditaღ a răspuns:

Nu! Nu este bun. Ca design este de nota 11! O colega l-a scapat de la 10cm de pamant si praful s-a ales de el.tot s-a spart in el. Eu am Nokia c3 si pot sa zic ca l-am scapat pe jos de 20 de ori si doar 2 sau 3 zgarieturi are. Acum este alegerea ta! Fundita?

| adeade a răspuns:

Nu sunt rezistente ca am avut si eu si nici nu le tine bateria