| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre acest sistem de boxehttp://www.electronic-star.ro/......i10560.htm
Este bun calitativ?

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Dupa cum spuneam, pentru galagie in spatii mari e posibil sa fie bune si alea. Nu sunt reale sub nicio forma specificatiile alea in schimb deci greu sa-ti faci o idee daca ar fi in stare intr-adevar de multa galagie. Nu prea ma bag la sisteme de genul pentru ca toate au un singur scop, sa scoate zgomot si nu vei gasi (nici nu vei avea nevoie presupun) de muzicalitate.

Recomandarea mea ar fi sa te gandesti la cele din link-ul tau ca o ultima solutie. Mai degraba incerci pe soundcreation. E un magazin care se ocupa cu sisteme de sonorizare, ai cateva boxe active care se incadreaza in buget si poti lua legatura cu ei pentru recomandari.

http://www.soundcreation.ro/......d146_2755/

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Sunt niste abominatii de facut zgomote, in niciun caz nu incape vorba de calitate. Pentru sonorizari la evenimente in sali mari e posibil sa faca destula galagie, insa pentru casa e o megapanarama.

| bogdan12321132231 explică:

Si ce mi-ai recomanda ceva sa se auda mai fider si sa se auda si tare?

| Utilizator1234 a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Pai daca ai specifica un buget, marimea camerei, sursa de sunet si ce asteptari ai de la sunet as putea face recomandari pertitente.

| bogdan12321132231 explică (pentru Utilizator1234):

Sa fie de curte am cam 1000 metri patrati si buget pana in 1500 de lei

| Utilizator1234 a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Dupa cum spuneam, pentru galagie in spatii mari e posibil sa fie bune si alea. Nu sunt reale sub nicio forma specificatiile alea in schimb deci greu sa-ti faci o idee daca ar fi in stare intr-adevar de multa galagie. Nu prea ma bag la sisteme de genul pentru ca toate au un singur scop, sa scoate zgomot si nu vei gasi (nici nu vei avea nevoie presupun) de muzicalitate.

Recomandarea mea ar fi sa te gandesti la cele din link-ul tau ca o ultima solutie. Mai degraba incerci pe soundcreation. E un magazin care se ocupa cu sisteme de sonorizare, ai cateva boxe active care se incadreaza in buget si poti lua legatura cu ei pentru recomandari.

http://www.soundcreation.ro/......d146_2755/