| EU13Nmc a întrebat:

Salut, ce placa video imi puteti recomanda fara sa aiba nevoie de alimentare externa?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Te duci pe ceva similar/apropiat de 750 ti, in functie de ce oferte gasesti; posibil sa nu gasesti ceva mai bun (sau poate gasesti daca o cauti mult)

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce buget ai? Sh/nou nouta? Ce carcasa ai si ce asteptari ai de la placa, ce jocuri, ce fps, setari?

| EU13Nmc explică (pentru CM7YRE):

Un buget foarte mic de circa 200 lei ma gandeam sa o iau la sh

| CM7YRE a răspuns (pentru EU13Nmc):

Te duci pe ceva similar/apropiat de 750 ti, in functie de ce oferte gasesti; posibil sa nu gasesti ceva mai bun (sau poate gasesti daca o cauti mult)

| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

Pe aceasta o detin eu si nu are nevoie de alimentare externa si zic ca e cea mai buna alta mai buna nu am vazut