| anonim_4396 a întrebat:

Salut.ce placa video imi recomandati si mie pentru gta 5 ..cu un buget de 10-13 milioane

2 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

AMD R9 280X:
http://bit.ly/1gDMieq

Sper ca ai minim un i3 ca procesor, minim 4GB RAM, minim o sursa de calitate de 500W (nu din alea primite cu carcasa), minim un monitor Full HD si minim o carcasa spatioasa, care sa accepte placi video de 285mm lungime, sa nu fie nevoie sa intri cu flex`ul in ea.

| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Iti recomand un PS3, pentru ca degeaba ai placa video buna daca nu ai rami procesor si sursa de mare putrere.Si oricum o sa iti trebuiasca cerinte mari ca sa poti juca gta5.