| stefangs a întrebat:

Salut ce preferati dintr-un i phone 3gs de 16 g sau un sony ericsson xperia x10 de 12 g pls ajutati-ma vreau sa imi iau unu

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Sony Ericsson xperia e mai bun

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Depinde daca vrei un telo sa te tina bateria 12 ore sau unul cu 3 zile. am avut iphone nici o imbunatatire la baterie de la primul model. e drept au marit-o dar au marit si consumul

| ionutz49 a răspuns:

Xperia x10, pe care il am acum si sunt super multumit de el, daca vrei sa iti zic mai multe despre telefon contacteaza-ma.Si in legatura cu iphone, mie iphone mi se par telefoane de fite si de ex un 3gs nu are nimic in plus fata de un x10-Bafta

| Christian333 a răspuns:

IPhone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xperia e mai performant si mai tare

| cr1st1n1k a răspuns:

I phone 3gswinking