| selectxd a întrebat:

Ce program a folosit in videoul asta?: http://www.youtube.com/watch?v=Bz8BO1P4Raw
Acolo la 0:14 cand face introducerea aia cu numele.plzz

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Efectul acela de "laserlight", de dinaintea numelui este o simpla vizualizare luata de pe net. Designul numelui ar putea fi realizat mult mai frumos cu CyberLink PowerDirector, ba chiar si acel "laserlight" poate fi realizat folosind PowerDirector. Poti face lucruri uimitoare cu acesta, il recomand (PS: NU este gratis).