| Filehost a întrebat:

Salut, ce program folosesti pentru a face un slideshow, unde poti scriepe foto si sa pun melodie si sal poti posta pe youtube(dupa tip)findca am facut un filmulet din foto cu movie maker si nnul pot pune pe youtbe, spune ca trebuie sa-i schimb tipul, plizzzzzzzzzzz,

Răspuns Câştigător
| Lseparatio a răspuns:

E bine cu movie maker, deci e bine daca se deschide la tine pe calculator de exemplu daca poti vedea pe calculatorul tau cu media player atunci e ok acum uita-te la lungimea lui de preferat sa nu aiba peste 10 minute. Bafta. O zi cat mai placuta.