| ThreeDaysGrace_9618 a întrebat:

Salut.Ce sa imi iau laptop sau pc Nu dispun de prea multi bani cam 1500 lei..imi trebuie mai mult pentru net si cate un joc mai chinuit gen CS..eu as vrea un laptop dar nu stiu daca este bun si care este durata de viata a unui laptop bine intretinut..astept si parerile voastre happy

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ai montior un pc ar fi cu un gram mai performant. Daca nu ai nici monitor, atunci un pc ar iesi mai salb decat un laptop. Oricum, in banii asta-i nimic nu sclipeste.

| adrew a răspuns:

Cumpara-ti un laptop cu procesor Intel i3 dual core de 2, 13 ghz sau mai sunt si Intel pentium dual core de 2 ghz, cu ecran de 15, 6 inch si nu o sa ai probleme, o sa tina 10 ani happy

| adrew a răspuns (pentru adrew):

Tot ce tine de Intel este foarte rezistent

Răspuns utilizator avertizat
| orang23 a răspuns:

Cel mai bine dupa ar fi sa-ti iei un pc uite aici unul destul de performant care merg si jocurile si poti face si ce ai chef http://www.emag.ro/......xfighterV4

| gaogaieferdinnand a răspuns:

De obicei laptopurile rezista pana la 5-6 ani fara probleme merita sa-ti iei un Asus sau un Acer in banii aia decat un pc dar sa-r putea sa nu ai aceleasi performate

| ThreeDaysGrace_9618 explică:

Deci eu am monitoru' numai ca mie imi trebuie alta unitate ca s-a invechit