| Rule a întrebat:

Ce telefoane ca HTC one V -adica caracteristicile, forma, pretul) imi puteti recomanda?

1 răspuns:
| papyterier a răspuns:

Buna te-as sfatui sa iti iei un telefon HTC rhyme este foarte bun am si eu' are sistem de operare android foarte bun poti descarca si temple run subway surfers si altele are camera de 5 mp are si blit face poze extraordinare are si multe efecte pentru camera navighezi rapid pe el atat pe facebook cat si pe whatsup si messenger ti-l recomand. sper ca te-am ajutat big grin