| Mikelele a întrebat:

Ce telefon ar fi mai bine sa aleg intre Samsung A5 2016 si Samsung S6? sunt cam la aceiasi bani si au specificatii asemanatoare...

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S6, mie alea de A3, 5 nu-mi plac absolut deloc. laughing Sau iar mi se pare foarte fain Note 4.

Răspuns utilizator avertizat
| Bia098 a răspuns:

Eu îţi recomand S5, S6 are camera foto mult mai proastă, iar A5 nu se compară cu niciunul. Eu am unul şi este foarte bun.

| Gaming_Lucian_2000 a răspuns:

Eu iti recomand S6.

| Mikelele explică:

Am inteles. Dar intre S6 si iPhone 6?

| cuciula31 a răspuns:

Salut, iti recomand Samsung Galaxy S6, este un telefon premium, elegant, iar pe partea tehnica sta mai bine decat A5. Diferenta sta intr-un GB de RAM (si pot sa zic ca se simte diferenta), e mult mai stabil, procesorul este pe 64 biti (spre deosebire de A5 care il are pe 32).