| catalin908070 a întrebat:

Salut,ce telefon imi recomandati in 1000-1100 ron? Ce sa aleg dintre Samsung a3 2016 sau Samsung j5 2016?

6 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Dintre cele 2 as zice j5.DAR iti recomand Nexus 5x. varianta de 16gb costa acum 1100 lei si are un procesor mult mult mai bun decat cele doua.

| VOLVO4LIFE a răspuns:

J5 are ecranul mai mare decat A3 (J5 are 5.2 inch iar A3 are 4.7 inch), dar A3 e mai usor si mai subtire.Camerele foto sunt asemanatoare, la fel si performantele.De aici depinde de tine, il alegi pe cel care iti place mai mult! happy

| Massiv3 a răspuns:

La fel ca si Anaa, am J5 se descurca ff bine, nu am probleme la jocuri sau internet, poze de calitate, bateria normala. Chiar iti recomand

| Anaa21 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy J5 și pot spune că sunt foarte mulțumită de el, face poze de o claritate bună, inclusiv frontal. Bateria este bună pentru o utilizare normală. Din punctul meu de vedere J5 este mai bun. Good luck!winking