| dragosbogdan001 a întrebat:

Salut, ce telefon cu Android minim versiunea 5 imi recomandati? Sa aiba memorie acolo cativa GB (minim 5 GB fara sistemul de operare), buget pana in 1000 lei.
P.S.: Sa fie 4G.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Uite aici o lista pe care o piti modifica dupa cum doresti: http://www.emag.ro/......priceasc/c
Se pare ca Xiaomi este mai bun: Android 6.0, baterie bunicica, 3 GB ram, camera buna. Eu zic ca merita sa mai adaugi inca 69 de lei peste ce ai tu.

| Iugas a răspuns:

Vodafone Smart Ultra 7 4G. 227 Euro la liber, cu cartela Vodafone. Cere cod de deblocare (este gratuit) pentru a-l putea folosi in orice retea.
Mai ai oferta pe eMAG la Motorola XT1092 Moto X New 999 lei.

| Bianca55732 a răspuns:

Samsung galaxy J5 este foarte ok