| Razvannn6 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre HTC Wildfire, Nokia X6 16 GB si Nokia C5-03 ma refer pentru net,mesage, poze.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai Nokia iese din disuctie di start deoarece are sistemul de operare slab. dar pentru net ai neovie de display calitativ, iar HTC e la pamant cu wildire, se vede efectiv in pixeli.
Inca ceva, daca vei vrea jocuri, chiar si gen fruit ninja, sa stii ca wildfire nu le poate rula, deaorece nu este prea performant, si apropo, t9 au toate.

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

HTC ramane unul dintre cei mai buni producatori de telefoane.

| wj a răspuns:

Ți-aș recomanda Nokia, dar fiind posesor de Nokia (N8) sistemul de operare nu este cel mai grozav (Symbian). Ambele Nokia au un display superior mai bun ca și Wildfire. Poți consulta comparația asta pentru specificațiile tehnice http://www.91mobiles.com/......C5-03.html

| GabrielCIG a răspuns:

Avand in vedere ca sunt fost posesor de Nokia c5-03, il elimin din prima.
Iti recomand wildfire (parerea mea)

| IoanaPwP a răspuns:

HTC are camera mare, net-ul merge perfect si poti scrie in T9 cu ce fel de scris vrei... Spun astea fiindca si eu am tot HTC :* funda?