| ionucmarele a întrebat:

Salut ce telefon imi recomandati pana in 700 lei nou sau second hand de pe okazii.Aduceti si argmente.Cel mai bun raspuns funda! Scuzati categoria am pus-o din greseala.

5 răspunsuri:
| BandOfBrothers a răspuns:

Pana in 700 de lei poti sa iei Samsung Galaxy S1 adica I-9000. Eu l-am cumparat si e foarte bun.

| ionucmarele explică (pentru BandOfBrothers):

Salut de pe okazii l-ai cumparat?

| BandOfBrothers a răspuns (pentru ionucmarele):

Dahappy

| ionucmarele explică (pentru BandOfBrothers):

Dar ce ai zice sa iau Samsung galaxy s1 i-9000 sau Samsung galaxy s plus i-9001 au cam acelasi pret.

| BandOfBrothers a răspuns (pentru ionucmarele):

Daca au cam acelasi pret eu zic sa iti iei Samsung Galaxy S Plus, e mai bun la procesor si na, dar design-ul e acelasi e foarte tarehappy