| Jawsz a întrebat:

Ce telefon recomandati pana in 15 milioane in afara de iPhone 5s? Vreau sa aiba o perfomanta buna si camera de asemenea sa fie buna.

Răspuns Câştigător
| Adminul000 a răspuns:

Black friday este luna vitoare ai putea sa astepti inca o luna si poate o sa prinzi un iphone 6 redus cu 50% sau chiar mai mult.

9 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Lg Nexus 5x.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P9.

Răspuns utilizator avertizat
| apocaliptic77 a răspuns:

...sony xperia z2- nu vei reusi niciodata sa-i dai de lucru, atat cat poate el.

| AlexanderMcQueen a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Alpha.

| ZABELABELLA a răspuns:

SAMSUNG G920F GALAXY S6 GOLD 1.399 Lei de pe ocazi.ro Samsung Galaxy Grand 400 lei, SONY XPERIA Z3 1.399lei tot de pe ocazi.ro.Sper ca te-am ajutat

| Spike_Rottweiler_2001 a răspuns:

Samsung Galaxy Core PRIME

| Mihai1810 a răspuns (pentru Spike_Rottweiler_2001):

Ce sa faci cu ala? Omul a cerut telefon de 1500 lei nu de 300.

| Mafteiclaudiu a răspuns:

Samsung Galaxy S5