| somerandomdude915 a întrebat:

Ce ziceti de Playstation 4? Asi dori sa intru in lumea asta a consolelor deoarece pana acum am fost in mare parte PC gamer! Vreau sa incerc ceva nou! Se merita? La overpriced-ul xBox nici nu ma gandesc!
BTW am un monitor ultra-wide curbat de la Samsung!

Răspuns Câştigător
| anonimus777 a răspuns:

Sincer da dacă ai bani Ps4 este una dintre cele mai reușite console dupa părerea mea merita însă costa destul de mult eu unul o recomand bafta. Funda?

1 răspuns:
| AndreMihai a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau nu as da bani pe o consola, pentru ca, acum ai ps4, peste cativa ani apare ps5, si dupa te chinui sa strangi bani pentru ala, si nu se merita.Eu as strange multi bani,mi-as lua chestii pentru pc, gen hard disk mai mare, placa video mai buna, procesor, si asa nu trebuie sa tot dai bani multi pe console noi, dar daca ai laptop, vinde-l si si fa-ti tu pc-ul tau.