| anonim_4396 a întrebat:

Ce monitor ultra wide 4K si curbat mi-ati recomanda?

2 răspunsuri:
| IAR a răspuns:

Eu am un monitor Samsung 4K de 28 inchi, destul de wide si sunt foarte multumit de el, iti recomand sa-l iei la mana doua ca asa am facut eu si am dat 650 de lei pe el, la magazin costa peste 1200 de lei.
Monitorul este Samsung U28E570.

| adrianalbota1 a răspuns (pentru IAR):

Apreciez raspunsul tau dau eu am nevoie de un monitor de genul acesta:https://www.emag.ro/......DMBKVDBBM/

Asa ca eu am pus intrebarea sa vad daca exista unul mai bun decat acesta.Ideea e sa fie pana in 8000 de lei.