| Alin_Stroe_1997 a întrebat:

Salut, cer și eu părere despre un stick de memorie (intenso 64gb), doar calculatorul îl citește, alte aparate nu îl citesc cum ar fi Navigația sau o boxa portabila sa zicem, știe cineva de la ce e sau ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca e 3.0, 3.1 posibil sa nu il citeasca unele aparate; sau posibil sa fie de la format-ul stick-ului ntfs, fat32 etc.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Formatează stick in fat, fat 32, ntfs, și vezi in ce format il citesc alte dispozitive.