| DearestVicinity43 a întrebat:

Salut!
Cine are tableta Samsung galaxy tab A7 lite 4G, sa-mi spuna daca are sau nu are functia nativa de inregistrare ecran fiindca eu nu o am. Stie cineva cum sa o activez? Nu vreau sa ajung inca, la aplicatii de inregistrare ecran

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Tableta ta Galaxy A7 Lite 4G folosește o versiune limitată de OneUi, forțată fiind de specificațiile inferioare. Această versiune (OneUi Core) are în minus câteva funcții, printre care și cea de înregistrare ecran. Nu prea este nimic de făcut în legătură cu asta, iar dacă ai cum nu merită să pui la bătaie securitatea tabletei. Se pare că ajungi tot la varianta de a descărca o aplicație terță.