| Iulia295 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon nou. Care este mai bun, Samsung Galaxy Trend Lite sau Galaxy Mini 2? Vreau pentru aplicatii si jocuri. Dau funda :3. Multumesc!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung S7390 Galaxy Trend Lite, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5841&idPhone2=3883#results

Toate cele bune.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Lite

| naty1919 a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Lite este mai bun si nou.
Aplicatii si Jocuri:Angry Birds, Instragram etc

| lion112 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Huawei Ascend Y300. Este aproape identic la pret, se descurca foarte bine cu jocurile, detine un procesor de 1000MHz dual-core, o camera foto de 5MP.
telefonul este foarte bun si il poti achizitiona de aici.

http://www.oktal.ro/telefon+mobil/huawei-ascend+y300+black-o112887.html

Dar daca esti fan Samsung galaxy si verei neaparat unu din cele 2 telefoane de mai sus iti sugerez sa iti iei Samsung Galaxy Trend Lite este cat de cat acceptabil.
Parerea mea e ca mai bine iti iei Huawei-ul este foarte bun iar magazinu de unde ti l-am dat sa cumperi este de incredere.;)