| Tudor_Catalin_1995 a întrebat:

cine are telefon Samsung Galaxy S Duos S7562? de cat timp? si vreau sa stiu sigur daca merita banii? As vrea sa imi iau si eu si nu sunt prea sigur sad vad mereu pareri pro si contra. deci puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| Antonescu_Constantin_1991 a răspuns:

Salut, unu la mana! Noi suntem tentati de a cumpara marca si nu produsul, ex pai e Samsung... Asa si? Eu am avut acest tip de telefon care m-a dezamagit in primul rand la baterie, dealtfel foarte proaste la Samsung, doi la mana dupa vreo 2, 3 luni va cere update care ori nu va fi disponibil ori iti va strica telefonul... Si automat smartphone-ul tau va fi mai lent ca un simbian! Te sfatuiesc sa arunci un ochii si la alte modele si prima chestie ar fi bateria urmareste recenziile.
Succes