| andreea154 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar Samsung Galaxy S Duos S7562, Pure White si am citit mai multe pareri despre el, unele bune, altele nu asa de bune. Ce parere aveti? Merita sa il cumpar sau nu?

16 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Telefonul este destul de performant, si e Samsung, are designeul asemanator s3, deci merita cumparat! cumparal cu incredere happy

| andreea154 explică (pentru M1hai):

Dar am citi ca, cica nu ar tine baterie prea mult timp, se descarca repede, si nu poti muta aplicatiile pe cardul de memorie, are memoria cam mica. Astea ar fi dezavantajele.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.E un telefon bun si performat.In general toate telefoanele de marca Samsung merita cumparate pentru ca sunt de foarte buna calitate.Baftahappy

| meduzza a răspuns:

Samsungurile cu android sunt proastehappy

| Razorsharp a răspuns (pentru meduzza):

Argumenteaza afirmatia ta te rog.

| andreea154 explică (pentru meduzza):

Si ce telefoane sunt bune atunci?

| andreea154 explică (pentru meduzza):

Si ce telefoane sunt bune?

| meduzza a răspuns (pentru andreea154):

Nokia, Apple ..cam astea sunt cele mai bune. Depinde acum poti sa ai noroc ca am un prieten care si.a luat un Samsung s3 si nu are probleme cu el dar pe toti care i.am auzit au probleme cu Samsung-urile

| meduzza a răspuns (pentru Razorsharp):

Cunosc doar 1 persoana care sa ii placa Samsung cu android pentru ca au prea multe bug-uri in general :p

| Razorsharp a răspuns (pentru meduzza):

Pai sincer sa iti spun eu am android, sora mea are android,cumantamiu are andorid, prieteni de-ai mei au android si nu am auzit vreodata de buguri. Telefoanele android sunt cele mai bune, de asta cele mai multe marci de telefoane au adoptat androidul (samung,HTC, LG, Sony Ericsson, Allview, huaweii) si lista continua. Rivali le sunt doar iphone-ul care cum il cumperi asa il ai, nu poti sa modifici nimic in el si windows phone de la Nokia.

| meduzza a răspuns (pentru Razorsharp):

Probabil, cum am spus a-ti avut norochappy Nu am zis ca android-ul e naspa pentru ca imi place mai mult decat windows dar nu mai mult ca Ios. Eu am avut 3 telefoane galaxy s3 am sperat ca o sa gasesc unu bun pana la urma pentru ca imi place cum arata dar este extrem de prost mi se blocheaza mereu, ma tine bateria 4-5 ore si asta fara sa ma joc sau sa vorbesc happy si am schimbat 3 telefoane s3 asa ca nu cred ca doar am eu ghinion trebuie sa fie ceva la mijloc tongue

| Razorsharp a răspuns (pentru meduzza):

Cumparate noi? bateria la s3 tine in jocuri cateva zile... nu stiu de unde ti-ai cumparat tu telefoanele dar sa nu mai cumperi de acolo

| meduzza a răspuns (pentru Razorsharp):

Mi le-am luat de la cosmote si Vodafone toate noi. oricum am zis ca poate doar sunt eu ghinionista la Samsung:p

| Razorsharp a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa iti iei Galaxy s3 pantru a nu fi dezamagita apoi ca nu iti merg anumite jocuri, aplicatii, dar asta este doar opinia mea.

| Meap a răspuns:

E foarte bun! Il am eu si prietenii au crezut ca e Samsun Galaxy S3 laughing.
Si e destul de accesibil tongue