| brabbit24 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune ce browser foloseste mai putine resurse? eu folosesc google chrome dar parca mananca mult din rami.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi ar fi cam aşa:Cel mai mare consumator de resurse ar fi Modzilla urmat de Internet explorer, Google chrome şi Opera.Succese

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Firefox...pana in prezent este alegerea optima!

| moldovianu a răspuns:

Cine zice asta? Astea sunt doar browese-re, nu jocuri sau mai stiu eu ce, care sa necesite grafica performanta. Foloseste IE normal, cu celalte gen google chrome sau mozilla nu poti vedea tv online(exemplu).

| rRAzvANn a răspuns:

Google Chrome nu mananca asa multe resulse ca IE sau Opera sau Firefox (care consuma 60% din resurse big grin )

| brabbit24 explică:

@moldovianu: nu ma intereseaza tv online, ma intereseaza sa incarce repede paginile(un ex de pagina care se incarca greu pe chrome http://blogunimanui.blogspot.com) si ai dreptate nu necesita grafica, dar la 512mb ram ai mei, ma intereseaza unu care sa consume putini rami

| Lolittaa a răspuns:

Firefox.eu asta folosesc d ecand ma stiu cu el pot vedea filme s eincarca repede este perfect dar eu am 2 gb rami

| WeedOo a răspuns:

Eu folosesc opera si imi merge bine dar am si chromul si mai intru si pe el depinde ce caut si daca imi poate citi opera