| denisTiky a întrebat:

Salut, cine imi spune o carcasa frumusica cu minim 2 ventilatoare led (orice culori) si sa nu depaseasca 200 si ceva de lei? Apropo, vreau ca sursa sa fie pozitionata jos, iar bay-urile pentru hdd sa nu se vada, adica sa fie si ele acoperite odata cu sursa si bineinteles sa aiba si un geam pe unde sa vezi inauntru.

P.S: fan controller, card reader si cd-rom-ul sunt optionale

Funda!

2 răspunsuri:
| Al3x998 a răspuns:

Are 3 ventilatoare incluse pozitionate frontal, led albastru. Sursa este pozitionata jos. Are panou lateral transparent, plexiglass

https://www.pcgarage.ro/carcase/segotep/lux-ii-black/

| denisTiky explică (pentru Al3x998):

Mersi de raspuns. Nu prea e pe gustul meu aceasta carcasa. Insa iti multumesc de raspuns si ca ai respectat cerintele mele. Mi-am gasit una, si anume nJoy Santinel. E frumusica si are fooarte multe ventilatoare.

Oricum apreciez enorm ca ai raspuns cum trebuia!