| turica a întrebat:

Nu stiu ce am facut ca am pus sa se deschida toate programele de PC intr-un singur program. Adica pe orice program apas se deschide VLC media player, deci aproape toate se deschid asa. Nu stiu cum sa le fac, dar cred ca am dat,, open with' la un program si atunci au aparut toate la fel. Va rog foarte mult pe cei care au patit si stiu sa imi trimita mesaj ce sa fac. Multumesc mult! Dau funda la cel care ma ajuta sa rezolv problema. Să știți, calculatorul merge cu Windows 7.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2WYHA4q

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Click dreapta pe un executabil fie el si cel de la VLC player -apoi click pe choose default program si debifezi casuta de la Use this aplication for all...

| turica explică (pentru Simpatic):

Calculatorul meu este in română, poți să-mi zici unde sa dau.