| tudyrudarel a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o problema? Vreau sa schimb sagetile de la pagina mozila firefox in windows 10( sageta care dai inainte si inapoi la pagina, de fapt toata bara .....aspectul vreau sa-l scghimb)

.Am incercat dar nu merge.Dau funda. Asa arata acum:

4 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Https://support.mozilla.org/ro/kb/use-themes-change-look-of-firefox

Nu vrei să schimbi cursorul, nu? Adică nu te referi la aspectele cursorului?

| tudyrudarel explică (pentru GPA):

Nu cursorul....cum pot sa-ti trimit o poza cu c vreau sa fac?

| GPA a răspuns (pentru tudyrudarel):

Print screen (apeși tasta prtscr) te duci în paint (CTRL+V) și o pui online, îmi trimiți link.

| tudyrudarel explică (pentru GPA):

Uite aici https://imgur.com/elHRjoP