| Aon a întrebat:

Cine poate sa imi zica ce jocuri merg pe placa video nVidia
GeForce 610m? Si la ce configuratie (1280x1120 detalii la max )si din astea
Dau funda +Vot

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Uite aici cateva jocuri sa vezi cum se descurca(dai scroll in joc dupa ce ai dat click pe link) http://bit.ly/wRLrHT

3 răspunsuri:
| tunary a răspuns:

Scrie pe google
"can i run it"
si vezi acolo o lista completa de jocuri.Tu alegi jocul iar ei iti spun daca iti merge la maxim/daca iti merge cu rezolutii medii/daca merge la limita sau daca nu-ti merge.Bafta iti doresc ^^

| Aon explică:

Dar fifa 2012 call of duty black ops crysys 2 darksiders astea merg?

| falloutm6 a răspuns:

Skate 3 cred ca iti va merge sau nba live 08