| Zelotul a întrebat:

Salut,
Cine se pricepe la customizat platforme web gen wordpress, joomla, etc... sau chiar sa faca site-uri de la zero?

Răspuns Câştigător
| adrianch a răspuns:

Am facut multe instalari Joomla, dar si Wordpress, OpenCart etc.

| Zelotul explică (pentru adrianch):

Salut Adrianch, imi poti lasa, te rog frumos, un contact?

| adrianch a răspuns (pentru Zelotul):

Sigur. 0745787250 sau pe mail chiorescu@yahoo.com

6 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

De la zero stiu sa le fac cu worldpress nu prea ma inteleg ca nu l-am prea folosit dar la ce ai nevoie?

| Vi1rus a răspuns:

Salut, wordpress, dle si altele le cunosc. daca ai nevoie de ajutor ma contactezi pe skype: virus_159

| Zelotul explică (pentru Vi1rus):

Salut, nu te vad pe skype... cand esti online? sau imi dai un id de mess?

| milesmain a răspuns:

Vezi pe designface.ro