| georgiana199 a întrebat:

Cine stie caat costa un cablu de date pentru un telefon LG t500? Dau funda entru cel mai bun raspuns!:-d

2 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

Eu am avut un astfel de telefon si am dat 15 lei pe un cablu de date. Cel mai scump l-am gasit la 22 lei. Deci pretul variaza intre 15 si 22 lei - depinde de magazin.

| Natashha a răspuns:

In medie ar costa 15-25 ron, depinde de magazin. Poti folosi si un alt cablu de date, important e sa corespunda mufa pentru ca nu e vorba de curent, ci doar transfer de date.