| raresbossu99 a întrebat:

Cine stie cum pot selecta ceva (eu folosesc photoshop si vreau sa selectez mai multe layere) Ce trebuie sa apas sau sa dau, ca daca dau cu ctrl dureaza prea mult, va rog am nevoie...
dau funda :X

2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Buna. Ai putea sa unesti toate layererele incat sa lucrezi doar cu un layer (tine cont ca daca le unesti, nu vei putea modifica acele layere pe separat).

| raresbossu99 explică:

Am vazut un tutorial in care selecta layere-le de la scantei (vreo 130) incepea cu primul si merge la ultimul si le selecta pe toate, aia vreau sa stiu happy