| Mihail1330 a întrebat:

Salut, cine știe cum scap de bara aceea verticală din stanga? Din cauza ei nu mai vad desktopul, nu mai vad nicio iconita pe desktop, nimic... Funda! https://postimg.cc/image/b1up1q5d9/

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Click dreapta pe ea - taskbar settings - automatically hide...

| Mihail1330 explică (pentru sierra1):

Nu are treabă. aia e pentru bara de jos, aia vreau sa ramana, aia de pe vertical imi anulează desktop ul

| sierra1 a răspuns:

Click dreapta pe motocicleta aia - view - show desktop icons