Întrebare recomandată | Greece2000 a întrebat:

Salut cine stie un program bun de recuperat date de pe stick?

8 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Minitool power data recovery. Stickul sa nu aiba date suprascrise si daca a fost formatat sa fii fost quick.

| mihai69 a răspuns:

Tot Recuva.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Https://www.youtube.com/results?search_query=restore+deleted+files
Am vazut videourile asta pe youtube nu stiu sigur daca merge dar m-am obosit sa caut.

| Diavolcata a răspuns:

Salut, uite aici https://www.youtube.com/watch?v=sSCYy0gEpCE la mine a functionat perfect. Succes!

| Dzeko7 a răspuns:

M.youtube.com/watch?v=LeEICG0zWqY

| Clausd10 a răspuns:

Recuva. La mine a dat rezultate. Dar incearca sa nu mai faci nici o actiune pe stick pana la recuperare, altfel diminuezi sansele, se pot suprascrie date peste fisierele pe care vrei sa le recuperezi.

| Pink_Mymy_1986 a răspuns:

Nu stiu si eu as vrea sa stiu!