| octav005 a întrebat:

cine stie un site de jocuri pentru PC, in format.exe. s-au flash. pentru un calculator foarte vechi. cu procesor AMD DURON 700mhz si ddr1 de 384 mb, fara placa video, doar on-board.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Calculatorul ala nu ar trebui sa stea intr-un muzeu?

| octav005 explică (pentru Jipa95):

Nici acolo. direct la gunoi. dar nu este al meu. e a lu cineva care are un nepot, si pentru el vrea jocuri. ar putea sa mearga gen jocuri de vreo 20 s-au 30 mb

| fiara14 a răspuns:

Omule pc ca ila nici nu mai stiam ca exista nu ai sanse sa gaseti un site de jocuri pentru el un pc la mana a 2 a costa 4 mil unul slab dar nu piesa de muzeu

| danutzu96 a răspuns (pentru fiara14):

EHE ala e parfum pe langa pentium III 550 Mhz 256 RAM 40 GB HDD si restul onboard pe care imi faceam programele la info in clasa a X A si a XI a... Culmea era ca rula xp de rupea si ma uitam si la filme pe el... Procesorul era sub forma de cartus si se incalzea la 90 de grade fara cooler (dar se tinea batos nu se stingea ) rolling on the floor