| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca am un PC bun daca am :
- Windows xp version 2002 sp 3
- Intel Celeron CPU 2.80 GHz
- 512 MB RAM
- NVIDIA GeForce 6200 TurboCache

P. S. stiu ca mi-ar trebui cel putin 1 GB RAM. Dar in rest credeti ca e bun?

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Daca vrei sa te joci, nu ai sanse sa rulezi decent jocuri actuale, 6200, placa ta video, am avut-o si eu, si abia ducea GTA San Andreas la High, este foarte depasit PC-ul tau.
Totusi, pentru activitati de birou, vizionare filme, ascultare muzica, navigare pe internet e bun.

7 răspunsuri:
| AlexCrytek a răspuns:

La procesor si windows stai bine dar la rami si placa video slab

| C05T1N a răspuns:

Bun pentru Office si Winamp, poate.
Apropos, "ar trebui" se scrie cu un singur "i".

| tiger010 a răspuns:

Salut.

PC-ul ala nu-i bun decat pentru aplicatii Office.
Daca i-ai mai pune un 1gb ram e ca si cum "ai farda o baba de 80 de ani"...

Acum e alegerea ta...

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bun pentru anul 2005.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AlexCrytek, cum adica sta bine la Windows? Pai da...XP-ul pentru un PC ca ala...dar tu ca fan Crysis, daca nu banuiesc gresit, stii ca Windows 7 e un mediu mai bun de joaca(DirectX 10, 11)? Te refereai doar la PC-ul lui, nu?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

E de **** si la sistem de operare si la procesor si la Ram si la placa video in concluzie e de ****

| AlexCrytek a răspuns:

PiertotumLocomotor la PC ma refeream, ai ghicit sunt fan crysis 2 laughing