| .::CyBeR::. a întrebat:

Salut.
Cu cat as putea vinde o placa video nVidia GeForce 8500GT?

CUDA Cores : 16
Core Clock (MHz) : 450
Shader Clock (MHz) : 900
Memory Clock (MHz) : 400
Memory Amount : 512MB
Memory Interface :128-bit
Memory Bandwidth (GB/sec) :12.8
Texture Fill Rate (billion/sec) :3.6

PS: Asta e placa nvidia, nu gigabyte, leadtek si alte firme, e originala de la nVidia.

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Pai depinde de pretul original, vechime si cat a fost folosita. Daca este putin folosita poti sa incerci sa o dai cu 50-100 lei mai putin decat pretul original, incepe de la valori mai mari si incearca, daca nu merge treci la valori mai mici happy

| xXSpukyXx a răspuns:

Salut!
As dori eu sa o cumpar daca o mai ai...
Trimite-mi niste poze la razboynykus1997@yahoo.com daca o mai ai...
Ofer un pret bun!
Contacteaza-ma cat mai repede!
Multumesc!